482 770 211
Napište nám kdykoliv! info@hcalbert.cz

O firmě

Firma HC-Albert s.r.o. je prodejcem masivního a melaninového nábytku pro Váš dům i byt v ČR. Sídlíme v Liberci – Františkově, kde nás můžete navštívit v kamenném obchodě. Součástí je i e-shop s nábytkem. Z našeho portfolia nábytku si vybere opravdu každý! Náš internetový obchod je připraven obohatit Vaši domácnost v jakémkoliv stylu!  Neustále rozšiřujeme sortiment produktů.
Potřebujete nové postele, rošty, matrace nebo skříně do ložnice – najdete je u nás! Židle, jídelní stoly či celé jídelní sety do kuchyně – najdete je u nás! Pro pohodlné bydlení nabízíme křesla, komody, televizní stolky a pro náročné širokou nabídku nábytku z masivu.
Nejen do předsíní zde najdete botníky, věšáky, předsíňové stěny, šatní skříně, police, regály. V našem obchodě rovněž pořídíte dětské pokoje, psací stoly a konferenční stolky. Do kanceláří kancelářský nábytek a kancelářské židle.
Vždy pro vás máme řešení. Proč ale nakupovat zrovna na HC- Albert.cz? Především proto, že našim zákazníkům garantujeme největší výběr masivního nábytku, nejlepší ceny a  samozřejmě také prvotřídní kvalitu.